جستوی شهر / روستا


اوقات شرعی کلیه شهرها و روستاهای هرمزگان

جداول اوقات شرعی شیعی کلیه شهرها، روستاها و آبادیهای استان آذربایجان شرقی به تعداد بیش از 4،000 نقطه مختلف بصورت روزانه، ماه جاری، ماه دلخواه، ماه شمسی و قمری و همچنین در مناسبت های ویژه مانند ماه مبارک رمضان، تعطیلات عید نوروز و ... توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه گردیده است.
فایل جداول اوقات شرعی مذکور قابل دانلود در دو فرمت jpg و pdf و با کیفیت بالا جهت استفاده و پرینت می باشد.اوقات شرعی امروز مرکز استان و شهرستانهای منتخب هرمزگان

نماز

ساعت به وقت ایران

پنج شنبه ٠٥ اردیبهشت ١٣٩٨ هجری شمسی
١٩ شعبان ١٤٤٠ هجری قمری
٢٥ آوریل ٢٠١٩ میلادی

جدول اوقات شرعی امروز مرکز استان و شهرستانهای منتخب هرمزگان

شهر / روستا اذان صبح طلوع اذان ظهر غروب اذان مغرب نیمه شب
بستک - بستک٠٤:٥٨:٣٥٠٦:١٩:٢٥١٢:٥٠:٣٦١٩:٢٢:١١١٩:٣٩:٢٣٠٠:٠٩:٥٠
بندرلنگه - بندرلنگه٠٤:٥٧:٥٣٠٦:١٨:٠٧١٢:٤٨:٣٢١٩:١٩:١٩١٩:٣٦:٢٤٠٠:٠٨:٠٤
بندرعباس - بندر عباس٠٤:٥٠:٥٧٠٦:١١:٤٦١٢:٤٢:٥٦١٩:١٤:٢٩١٩:٣١:٤٠٠٠:٠٢:١٠
جاسک - جاسک٠٤:٤٨:٠٨٠٦:٠٧:٣٦١٢:٣٦:٥٦١٩:٠٦:٣٧١٩:٢٣:٣٣٢٣:٥٦:٥٢
حاجی آباد - حاجی آباد هرمزگان٠٤:٥٠:٠٢٠٦:١١:٥٦١٢:٤٤:٢٩١٩:١٧:٢٧١٩:٣٤:٥١٠٠:٠٣:١١
رودان - دهبارز٠٤:٤٦:٢٤٠٦:٠٧:٢٩١٢:٣٩:٠٠١٩:١٠:٥٥١٩:٢٨:١٠٢٣:٥٨:٠٧
میناب - میناب٠٤:٤٧:٤٩٠٦:٠٨:٣٦١٢:٣٩:٤٤١٩:١١:١٥١٩:٢٨:٢٦٢٣:٥٨:٥٩لیست شهرستانهای هرمزگان

جهت مشاهده و دانلود فایل های جداول اوقات شرعی مراکز شهرستان ، شهرها ، روستاها و آبادی مورد نظر خود در استان هرمزگان بصورت جداول ماهانه ، از لیست زیر شهرستان مربوطه را انتخاب فرمایید تا وارد صفحه شهرستان شوید.
همچنین به راحتی می توانید با فشردن دکمه جستجوی زیر ، شهر یا روستای مورد نظر خود را جستجو نمایید.بازگشت به صفحات قبل


استان هرمزگان بر روی نقشه


درباره صفحه اوقات شرعی هرمزگان

اینجا صفحه اوقات شرعی استان هرمزگان است و توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه شده است. شما در این صفحه موارد زیر را مشاهده خواهید


برای بهبود صفحه اوقات شرعی هرمزگان مشارکت کنید!

لطفا در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد، ایده و ... و یا مشاهده موارد مشکل در صفحه اوقات شرعی هرمزگان یا سایت، ما را در جهت بهبود این خدمت یاری فرمایید و از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه موارد را با ما در میان بگذارید.

از سایت خودتان حمایت کنید!

در صورتیکه این سایت را مفید میدانید؛ لطفا امتیاز دهید و به اشتراک بگذارید. این کار شما باعث می شود افراد بیشتری از خدمات این سایت و اوقات شرعی استفاده نمایند.ما کیستیم؟

وبلاگ اذانگو به عنوان بخشی از فعالیت های در راستای تحقق شعار "پخش اتوماتیک اذان در هر نقطه از ایران و جهان" سایت اذانگو بوجود آمده است. و علاوه بر مطالب اختصاصی اذان، نماز و اوقات شرعی به مطالب مذهبی و فرهنگی مرتبط نیز می پردازد. تولید اوقات شرعی عید نوروز جهت دانلود علاقمندان یکی دیگر از فعالیت های این مجموعه می باشد. اوقات شرعی تولید شده توسط "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و بر پایه فرمول مورد تایید ژئو فیزیک دانشگاه نهران بعنوان متولی و تنها مرجع رسمی تهیه تقویم و اوقات شرعی شیعی می باشد.

سایت اذانگو مرجع رسمی معرفی محصولات مرتبط با اوقات شرعی مانند انواع دستگاه اذانگوی تمام خودکار ماهواره ای ، ساعت و نمایشگر اوقات شرعی مجهز به "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و جی پی اس با آنتن فعال می باشد.

اسایت اذانگو - انواع دستگاه اذانگو و محصولات مرتبط


تماس با ما

در صورتیکه شهر شما در لیست موجود نمی باشد و تمایل دارید به لیست شهرها افزوده گردد و یا انتقاد، پیشنهاد و یا هر گونه نظری دارید، لطفا حتما ما را در جریان بگذارید. همکاران ما موضوع را بررسی می نمایند و نتیجه را به شما اطلاع می دهند. بنابراین در صورت تمایل به دریافت نتیجه ایمیل و یا تلفن تماس خود را نیز در فرم زیر بنویسید


تماس با اذانگو

آدرس: تهران - کریمخان زند - خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) ، پلاک 184 ، طبقه سوم ، واحد شش.
    021-88892509 021-88930670 021-88927845
    azangoo.ir@gmail.com

انتشار مطالب با و بدون ذکر منبع و به هر طریقی مشروط به عدم تغییر محتوی آزاد است. - طراحی و اجرا : سایت و وبلاگ اذانگو