جستوی شهر / روستا


اوقات شرعی کلیه روستاها و آبادیهای دهستان سنگستان

شهرستان همدان

جداول اوقات شرعی شیعی کلیه روستاها و آبادیهای دهستان ٩٨ به تعداد بیش از 40 نقطه مختلف بصورت روزانه، ماه جاری، ماه دلخواه، ماه شمسی و قمری و همچنین در مناسبت های ویژه مانند ماه مبارک رمضان، تعطیلات عید نوروز و ... توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه گردیده است.
فایل جداول اوقات شرعی مذکور قابل دانلود در دو فرمت jpg و pdf و با کیفیت بالا جهت استفاده و پرینت می باشد.اوقات شرعی امروز برخی روستاهای منتخب دهستان سنگستان

نماز

ساعت به وقت ایران

یکشنبه ٠٤ فروردین ١٣٩٨ هجری شمسی
١٧ رجب ١٤٤٠ هجری قمری
٢٤ مارس ٢٠١٩ میلادی

جدول اوقات شرعی امروز برخی روستاهای منتخب دهستان سنگستان

روستا اذان صبح طلوع اذان ظهر غروب اذان مغرب نیمه شب
کردبلاغ٠٥:٥١:١٦٠٧:١٤:١٨١٣:٢١:٤٧١٩:٢٩:٥٠١٩:٤٧:٤٤٠٠:٣٩:٤٨
مرادبلاغی٠٥:٥١:٠٢٠٧:١٤:٠٥١٣:٢١:٣٥١٩:٢٩:٣٨١٩:٤٧:٣٢٠٠:٣٩:٣٤
مهرآباد٠٥:٥١:١٨٠٧:١٤:٢٥١٣:٢١:٥٥١٩:٢٩:٥٨١٩:٤٧:٥٣٠٠:٣٩:٥٣
کنجینه٠٥:٥١:١٩٠٧:١٤:٢٤١٣:٢١:٥٣١٩:٢٩:٥٦١٩:٤٧:٥١٠٠:٣٩:٥٣
اقداش٠٥:٥٠:٣٩٠٧:١٣:٥٣١٣:٢١:٢٤١٩:٢٩:٢٩١٩:٤٧:٢٦٠٠:٣٩:١٩
پل شکسته٠٥:٥٠:٥٨٠٧:١٤:٠٢١٣:٢١:٣١١٩:٢٩:٣٤١٩:٤٧:٢٩٠٠:٣٩:٣١
ایوک٠٥:٥١:١٠٠٧:١٤:١٢١٣:٢١:٤١١٩:٢٩:٤٤١٩:٤٧:٣٨٠٠:٣٩:٤٢
ضیاالدین٠٥:٥١:١٩٠٧:١٤:٢١١٣:٢١:٥١١٩:٢٩:٥٣١٩:٤٧:٤٧٠٠:٣٩:٥١
گورگز٠٥:٥٠:٣٠٠٧:١٣:٤٣١٣:٢١:١٤١٩:٢٩:١٩١٩:٤٧:١٥٠٠:٣٩:٠٩
ابشینه٠٥:٥١:٢٥٠٧:١٤:٢٨١٣:٢١:٥٧١٩:٣٠:٠٠١٩:٤٧:٥٤٠٠:٣٩:٥٧

برای این قسمت پیشنهادی دارید؟برخی از روستا و آبادیهای دهستان سنگستان بصورت اتفاقی در لیست منتخب ها برای نمایش اوقات شرعی روز آنها قرار گرفته است. درصورتیکه پیشنهادی برای قرار گرفتن روستا و یا آبادی دیگری در لیست منتخب های دهستان سنگستان دارید؛ لطفا از طریق فرم تماس با ما با ذکر دلیل اطلاع دهید.
لیست روستاهای دهستان سنگستان

جهت مشاهده و دانلود فایل های جداول اوقات شرعی روستا و آبادی مورد نظر خود در دهستان سنگستان بصورت جداول ماهانه ، از لیست زیر مکان مورد نظر خود را انتخاب فرمایید تا وارد صفحه آن شوید.
همچنین به راحتی می توانید با فشردن دکمه جستجوی زیر ، شهر یا روستای مورد نظر خود را جستجو نمایید.
دهستان سنگستان بر روی نقشه

دهستان سنگستان

درباره دهستان سنگستان

متاسفانه اطلاعاتی در مورد دهستان سنگستان موجود نیست! شما می توانید اطلاعات مختصری بهمراه عکس در مورد دهستان سنگستان برای ما ارسال نمایید تا در اینجا قرار گیرد.

فرم تماس با ما


درباره صفحه اوقات شرعی دهستان سنگستان

اینجا صفحه اوقات شرعی دهستان سنگستان است و توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه شده است. شما در این صفحه موارد زیر را مشاهده خواهید نمود.


برای بهبود صفحه اوقات شرعی دهستان سنگستان مشارکت کنید!

لطفا در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد، ایده و ... و یا مشاهده موارد مشکل در صفحه اوقات شرعی دهستان ابرغان یا سایت، ما را در جهت بهبود این خدمت یاری فرمایید و از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه موارد را با ما در میان بگذارید.

از سایت خودتان حمایت کنید!

در صورتیکه این سایت را مفید میدانید؛ لطفا امتیاز دهید و به اشتراک بگذارید. این کار شما باعث می شود افراد بیشتری از خدمات این سایت و اوقات شرعی استفاده نمایند.
ما کیستیم؟

وبلاگ اذانگو به عنوان بخشی از فعالیت های در راستای تحقق شعار "پخش اتوماتیک اذان در هر نقطه از ایران و جهان" سایت اذانگو بوجود آمده است. و علاوه بر مطالب اختصاصی اذان، نماز و اوقات شرعی به مطالب مذهبی و فرهنگی مرتبط نیز می پردازد. تولید اوقات شرعی عید نوروز جهت دانلود علاقمندان یکی دیگر از فعالیت های این مجموعه می باشد. اوقات شرعی تولید شده توسط "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و بر پایه فرمول مورد تایید ژئو فیزیک دانشگاه نهران بعنوان متولی و تنها مرجع رسمی تهیه تقویم و اوقات شرعی شیعی می باشد.

سایت اذانگو مرجع رسمی معرفی محصولات مرتبط با اوقات شرعی مانند انواع دستگاه اذانگوی تمام خودکار ماهواره ای ، ساعت و نمایشگر اوقات شرعی مجهز به "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و جی پی اس با آنتن فعال می باشد.

اسایت اذانگو - انواع دستگاه اذانگو و محصولات مرتبط


تماس با ما

در صورتیکه شهر شما در لیست موجود نمی باشد و تمایل دارید به لیست شهرها افزوده گردد و یا انتقاد، پیشنهاد و یا هر گونه نظری دارید، لطفا حتما ما را در جریان بگذارید. همکاران ما موضوع را بررسی می نمایند و نتیجه را به شما اطلاع می دهند. بنابراین در صورت تمایل به دریافت نتیجه ایمیل و یا تلفن تماس خود را نیز در فرم زیر بنویسید


تماس با اذانگو

آدرس: تهران - کریمخان زند - خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) ، پلاک 184 ، طبقه سوم ، واحد شش.
    021-88892509 021-88930670 021-88927845
    azangoo.ir@gmail.com

انتشار مطالب با و بدون ذکر منبع و به هر طریقی مشروط به عدم تغییر محتوی آزاد است. - طراحی و اجرا : سایت و وبلاگ اذانگو