جستوی شهر / روستا


اوقات شرعی کلیه روستاها و آبادیهای دهستان دامنکوه

شهرستان اسفراین

جداول اوقات شرعی شیعی کلیه روستاها و آبادیهای دهستان ٩٨ به تعداد بیش از 40 نقطه مختلف بصورت روزانه، ماه جاری، ماه دلخواه، ماه شمسی و قمری و همچنین در مناسبت های ویژه مانند ماه مبارک رمضان، تعطیلات عید نوروز و ... توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه گردیده است.
فایل جداول اوقات شرعی مذکور قابل دانلود در دو فرمت jpg و pdf و با کیفیت بالا جهت استفاده و پرینت می باشد.اوقات شرعی امروز برخی روستاهای منتخب دهستان دامنکوه

نماز

ساعت به وقت ایران

جمعه ٣٠ فروردین ١٣٩٨ هجری شمسی
١٣ شعبان ١٤٤٠ هجری قمری
١٩ آوریل ٢٠١٩ میلادی

جدول اوقات شرعی امروز برخی روستاهای منتخب دهستان دامنکوه

روستا اذان صبح طلوع اذان ظهر غروب اذان مغرب نیمه شب
دهک٠٤:٣١:٢٤٠٦:٠٢:٤٤١٢:٤٠:٥٥١٩:١٩:٤٣١٩:٣٨:٥٤٢٣:٥٤:٤٥
حبس آباد٠٤:٣١:٥٣٠٦:٠٣:٠٥١٢:٤١:٠٩١٩:١٩:٥١١٩:٣٩:٠٠٢٣:٥٥:٠٣
قره چه رباط٠٤:٣١:٤٠٠٦:٠٢:٥٩١٢:٤١:١٠١٩:١٩:٥٨١٩:٣٩:٠٩٢٣:٥٥:٠٠
حاجی آباد٠٤:٣٠:٣٣٠٦:٠١:٤٩١٢:٣٩:٥٧١٩:١٨:٤٢١٩:٣٧:٥٢٢٣:٥٣:٤٩
زاری٠٤:٣١:١٠٠٦:٠٢:٢٨١٢:٤٠:٣٨١٩:١٩:٢٥١٩:٣٨:٣٦٢٣:٥٤:٢٨
چهاربرج٠٤:٣١:٠١٠٦:٠٢:١٨١٢:٤٠:٢٧١٩:١٩:١٢١٩:٣٨:٢٣٢٣:٥٤:١٨
خالدآباد٠٤:٣١:٥٣٠٦:٠٣:٠٥١٢:٤١:١٠١٩:١٩:٥٢١٩:٣٩:٠١٢٣:٥٥:٠٤
چماقی٠٤:٣١:٢١٠٦:٠٢:٣٤١٢:٤٠:٤٠١٩:١٩:٢٢١٩:٣٨:٣١٢٣:٥٤:٣٣
اردغایی٠٤:٣٠:٤٧٠٦:٠٢:١٠١٢:٤٠:٢٥١٩:١٩:١٦١٩:٣٨:٢٧٢٣:٥٤:١٢
استین٠٤:٣١:٢٨٠٦:٠٢:٤٥١٢:٤٠:٥٤١٩:١٩:٣٩١٩:٣٨:٤٩٢٣:٥٤:٤٥

برای این قسمت پیشنهادی دارید؟برخی از روستا و آبادیهای دهستان دامنکوه بصورت اتفاقی در لیست منتخب ها برای نمایش اوقات شرعی روز آنها قرار گرفته است. درصورتیکه پیشنهادی برای قرار گرفتن روستا و یا آبادی دیگری در لیست منتخب های دهستان دامنکوه دارید؛ لطفا از طریق فرم تماس با ما با ذکر دلیل اطلاع دهید.
لیست روستاهای دهستان دامنکوه

جهت مشاهده و دانلود فایل های جداول اوقات شرعی روستا و آبادی مورد نظر خود در دهستان دامنکوه بصورت جداول ماهانه ، از لیست زیر مکان مورد نظر خود را انتخاب فرمایید تا وارد صفحه آن شوید.
همچنین به راحتی می توانید با فشردن دکمه جستجوی زیر ، شهر یا روستای مورد نظر خود را جستجو نمایید.
دهستان دامنکوه بر روی نقشه

دهستان دامنکوه

درباره دهستان دامنکوه

متاسفانه اطلاعاتی در مورد دهستان دامنکوه موجود نیست! شما می توانید اطلاعات مختصری بهمراه عکس در مورد دهستان دامنکوه برای ما ارسال نمایید تا در اینجا قرار گیرد.

فرم تماس با ما


درباره صفحه اوقات شرعی دهستان دامنکوه

اینجا صفحه اوقات شرعی دهستان دامنکوه است و توسط سایت و وبلاگ اذانگو تهیه شده است. شما در این صفحه موارد زیر را مشاهده خواهید نمود.


برای بهبود صفحه اوقات شرعی دهستان دامنکوه مشارکت کنید!

لطفا در صورت داشتن پیشنهاد، انتقاد، ایده و ... و یا مشاهده موارد مشکل در صفحه اوقات شرعی دهستان ابرغان یا سایت، ما را در جهت بهبود این خدمت یاری فرمایید و از طریق فرم تماس در پایین همین صفحه موارد را با ما در میان بگذارید.

از سایت خودتان حمایت کنید!

در صورتیکه این سایت را مفید میدانید؛ لطفا امتیاز دهید و به اشتراک بگذارید. این کار شما باعث می شود افراد بیشتری از خدمات این سایت و اوقات شرعی استفاده نمایند.
ما کیستیم؟

وبلاگ اذانگو به عنوان بخشی از فعالیت های در راستای تحقق شعار "پخش اتوماتیک اذان در هر نقطه از ایران و جهان" سایت اذانگو بوجود آمده است. و علاوه بر مطالب اختصاصی اذان، نماز و اوقات شرعی به مطالب مذهبی و فرهنگی مرتبط نیز می پردازد. تولید اوقات شرعی عید نوروز جهت دانلود علاقمندان یکی دیگر از فعالیت های این مجموعه می باشد. اوقات شرعی تولید شده توسط "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و بر پایه فرمول مورد تایید ژئو فیزیک دانشگاه نهران بعنوان متولی و تنها مرجع رسمی تهیه تقویم و اوقات شرعی شیعی می باشد.

سایت اذانگو مرجع رسمی معرفی محصولات مرتبط با اوقات شرعی مانند انواع دستگاه اذانگوی تمام خودکار ماهواره ای ، ساعت و نمایشگر اوقات شرعی مجهز به "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" و جی پی اس با آنتن فعال می باشد.

اسایت اذانگو - انواع دستگاه اذانگو و محصولات مرتبط


تماس با ما

در صورتیکه شهر شما در لیست موجود نمی باشد و تمایل دارید به لیست شهرها افزوده گردد و یا انتقاد، پیشنهاد و یا هر گونه نظری دارید، لطفا حتما ما را در جریان بگذارید. همکاران ما موضوع را بررسی می نمایند و نتیجه را به شما اطلاع می دهند. بنابراین در صورت تمایل به دریافت نتیجه ایمیل و یا تلفن تماس خود را نیز در فرم زیر بنویسید


تماس با اذانگو

آدرس: تهران - کریمخان زند - خیابان استاد نجات اللهی (ویلا) ، پلاک 184 ، طبقه سوم ، واحد شش.
    021-88892509 021-88930670 021-88927845
    azangoo.ir@gmail.com

انتشار مطالب با و بدون ذکر منبع و به هر طریقی مشروط به عدم تغییر محتوی آزاد است. - طراحی و اجرا : سایت و وبلاگ اذانگو