۰۲۱-۸۸۹۳۰۶۷۰-۸۸۹۲۷۸۴۵

رایانیک خاور و اذانگو

اطلاعات بیشتر

چرا "رایانیک" انتخاب درستی است؟

دستگاه اذان گو هم همانند هر محصول دیگری از تولید کنندگان و برندهای متعددی قابل تهیه است. ما در شرکت رایانیک خاور به عنوان تولید کننده محصولات خود سعی کردیم علاوه بر کیفیت و قابلیت های فنی، خدمات با کیفیت بالا و کاربردی را هم ارائه نماییم و در کنار شما قبل، حین و پس از خرید تا زمانیکه از محصوات ما استفاده می نماییدباشیم.

  

 

همیشه در کنار شما هستیم.

یک سال گارانتی

حداقل پنج سال پشتیبانی

ضمانت بازگشت وجه

ضمانت بازگرداندن وجه دستگاه در صورت عدم رضایت یا انصراف از خرید به هر دلیلی!

ارسال به تمام نقاط ایران

ارسال به تمام نقاط ایران با روشهای مختلف مانند باربری، تیپاکس، چاپار، کالارسان و ...

دارای نمایندگی فروش

نمایندگیهای فروش سرتاسر ایران که در حال افزایش هستند.


مورد تایید ژئوفیزیک

مورد تایید موسسه ژئوفیزیک ، بعنوان متولی رسمی اوقات شرعی کشور

پشتیبانی تلفنی

پشتیبانی تلفنی نصب و راه اندازی و استفاده از دستگاه بصورت قدم به فدم در صورت لزوم

سفارشی سازی

در صورت عدم وجود قابلیت مورد نظر شما امکان گنجاندن آن در دستگاه اذانگو وجود دارد.

توسعه و بهبود مستمر

بخش تحقیقات مجرب شرکت بطور مستمر برای بهبود کیفیت تلاش می کنید.

   

 

همیشه در کنار شما هستیم

 خط مشی تعریف شده برای ارائه محصولات و خدمات شرکت رایانیک خاور راهنمایی و مشاوره برای انتخاب درست محصولات و همراهی تا هر زمانی که از محصول ما استفاده می شود می باشد. هدف این است که محصول خریداری شده به بهترین نحو ممکن استفاده گردد.

  • یک سال گارانتی و تعمیر رایگان
  •  تضمین حداقل پنج سال پشتیبانی و ارائه خدمات: لازم به توضیح است این شرکت در طول بیش از یک دهه فعالیت خود در زمینه تولید دستگاه اذانگو و زنگ هوشمند ، ارائه خدمات و پشتیبانی را در هر زمان ممکن وظیفه و تعهد خود می داند و مادامی که شرکت وجود داشته باشد خدمات ارائه می گردد.

صفحه گارانتی

 بالا

ضمانت بازگشت وجه

  ضمانت باز گشت وجه خرید جهت از بین بردن ریسک خرید ( تصمیم گیری اشتباه از طرف مشتری ، عدم رضایت از محصول و خدمات و ... ) برای مشتریان محترم می باشد و بدین معناست که اگر به هر دلیلی پس از خرید دستگاه اذان گو از شرکت رایانیک خاور از خرید خود منصرف شده اید کافی است با شرکت تماس گرفته و تا یک هفته همزمان با عودت محصول خریداری شده به همان صورت اولیه وجه خود را دریافت نمایید  هنگام عودت محصول در صورتی که تمایل داشتید علت را برای بهبود عملکرد ما اعلام فرمایید. 

 بالا

ارسال به تمام نقاط ایران

 محصولات تولیدی شرکت از راههای مختلف به تمام نقاط ایران ارسال می شود. 

  • شرکت های باربری
  • تیپاکس و چاپار
  • اتوبوس های بین شهری
  • پست
  • و هر راهی که مشتری برای دریافت کالا پیشنهاد دهد بررسی و در صورت امکان محصول از طریق همان روش برایش ارسال می گردد.

 بالا

دارای نمایندگی فروش

 محصولات اذان گو و زنگ هوشمند شرکت رایانیک خاور در اکثر استانها دارای نمایندگی فروش می باشد. جهت آگاهی از نزدیکترین نمایندگی فروش در استان یا شهر خود با شرکت رایانیک خاور تماس بگیرید.

تماس با ما

 بالا

مورد تایید ژئو فیزیک

انطباق محاسبات اوقات شرعی "محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" بعنوان قلب دستگاه اذان گو با محاسبات اوقات شرعی موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران به عنوان مرجع رسمی تقویم و اوقات شرعی کشور مورد تایید قرار گرفته است.

تصویر نامه تاییدیه موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران

 بالا

پشتیبانی تلفنی 

 علاوه بر خدمات حضوری در محل شرکتت برای نصب و راه اندازی ، تنظیمات ، استفاده و.... در طول استفاده از دستگاه اذانگو و زنگ هوشمند به راحتی با شرکت تماس بگیرید تا همکاران ما تا حصول نتیجه شما را راهنمایی نمایند.

بالا

سفارشی سازی

 امکانات موجود در دستگاه اذان گو و زنگ هوشمند در طول بیش از یک دهه به مرور و با توجه به نیاز ها و پیشنهادات استفاده کنندگان بی شمار دستگاه اذانگو در طیف گسترده تکمیل گردیده است و این کار همچنان ادامه دارد. با توجه به اینکه ما طراح و تولید کننده محصولات خود هستیم ، صورت نیاز به یک ویژگی یا امکان خاص در دستگاه اذانگو امکان بررسی و پیاده سازی آن بر روی محصولات وجود دارد.

 بالا

توسعه و بهبود مستمر

 واحد طراحی و توسعه شرکت همواره با جمع آوری ایده ها و پیشنهادات و انتقادات استفاده کنندگان در حال بهبود امکانات و رفع ایرادات احتمالی درمحصولات می باشد. به همین دلیل بروزرسانی ها در سایت اطلاع رسانی می شود و در صورت افزودن امکانات جدید در محصولات امکان بروزرسانی رایگان نرم افزاری دستگاه وجود دارد.

 بالا

 

خواندن 15969 دفعه آخرین ویرایش در دوشنبه, 11 دی 1396 12:21
محتوای بیشتر در این بخش: درباره شرکت رایانیک خاور »