۰۲۱-۸۸۹۳۰۶۷۰-۸۸۹۲۷۸۴۵-۸۸۸۹۲۵۰۹

اخبار و اطلاع رسانی

محصولات ، سایت و شرکت

اطلاعیه ها

اطلاعیه ها (3)

اطلاعیه های سایت اذانگو

پیرو گزارشات کاربران دستگاه اذان‌گو درمورد اختلال در ساعت دستگاه اذان‌گو در برخی نقاط تهران، در برخی روزها و ساعت‌ها، و پیگیری‌های به‌عمل‌آمده، به این نتیجه رسیدیم که اختلال در سیگنال‌های ماهواره GPS در سطح تهران در حال اعمال می‌باشد.

خبرگزاری فارس به نقل از وزیر ارتباطات و فناوری نیز به همین موضوع اشاره نموده است.

ضمن تبریک پیشاپیش فرا رسیدن ماه مبارک رمضان 1395 بر تمامی مسلمانان و بخصوص منتظران ماه میهمانی خدا، به اطلاع می رساند امسال نیز همانند سال گذشته اوقات شرعی کلیه شهرهای ایران در بیش از 1200 نقطه منطبق با دسته بندی استان ، شهرستان و شهر های مورد استفاده موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران برای محاسبه اوقات شرعی توسط سایت اذانگو تهیه گردید و آماده دانلود می باشد.

برای استفاده از اوقات شرعی شهر خود بر روی لینک زیر کلیک نمایید و پس از انتخاب استان و شهرستان خود، نام شهر خود را از لیست بیابید و بر روی آن کلیک نمایید. برای هر شهر اوقات شرعی در دو فرمت تصویر و پی دی اف با کیفیت بالا آماده گردیده است. و قابلیت پرینت در قطع آ4 را دارد.

لازم به ذکر است محاسبه و تولید اوقات شرعی توسط "سیستم محاسبه گر جهانی اوقات شرعی" که بر اساس فرمول های مورد تایید موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران طراحی گردیده و در تمامی دستگاه های اذان گوی تمام خودکار ماهواره ای این شرکت نیز مورد استفاده قرار می گیرد انجام پذیرفته است.

 

اوقات شرعی ماه مبارک رمضان 1395 کلیه شهرهای ایران

لطفا با پیشنهادات و انتقادات خود ما را یاری فرمایید.

التماس دعا.

سایت اذانگو بروزرسانی شد.

  • جمعه, 31 ارديبهشت 1395 01:09

جهت سهولت خدمات و اطلاع رسانی قابلیت ها و امکانات محصولات شرکت ، سایت اذانگو بروز شد. بزودی محتوی کاملی از قابلیت ها و امکانات محصولات اذان گو و زنگ هوشمند و همچنین تمامی اطلاعات مورد نیاز بازدید کنندگان و مشتریان محترم در بخش های مختلف سایت قرار خواهد گرفت.
لطفا پیشنهادات و انتقادات خود را از طریق فرم تماس با ما اعلام فرمایید.